Kontakta
oss

Om oss

Vi finns här när du behöver en prisoffert, få information om en viss bild eller behöver hjälp med en bildletning. Att hjälpa dig att hitta den rätta bilden eller hjälpa till med en mer långsiktig bildstrategi gör vi självklart kostnadsfritt. Inga bilduppdrag är för svåra för oss. Utmana oss gärna!

Susanne Grönroos
Sales Director & Owner
susanne@folio.se

Mattias Hallström
Content Coordination
mattias@folio.se

Malin Nerby
Production Coordinator & Photographer
malin@folio.se

Helen Åsberg
Director of Development
helen@folio.se

Per Orchidéen
Photographer
per@folio.se


Jan Strandström
Sales Manager Finland
jan@folio.se

Kontor

Kontor Sverige
Folio Images
Hälsingegatan 49
113 31 Stockholm
Sverige

info@folio.se
08-720 56 00

Kontor Finland
Gorilla Kuvatoimisto
Mannerheimvägen 62 C
00260 Helsingfors
Finland

info@gorilla.fi
010 387 8050



Registrera dig som ny kund

Stäng
overlay
loading

Skapa mapp

Stäng